Hovedsiden
 Bilder
 Banen
 Styret/Komiteer
 Påmelding
 Kontakt info
 Linker
 Årskontroll
 Treninger
 Løp
 Funksjonærer
 Arkiv 06
 Arkiv 07
 Arkiv 08
 Arkiv 09
 Arkiv 10
 Arkiv 11
 Arkiv 12
 Arkiv 13
 Arkiv 14
 Arkiv 15
 Arkiv 2016
 Arkiv 2017
 Adelskalender
 Grasrotandelen
 Kongen og Knekten
 Bli Medlem
 Overnatting
 Bilcross.no Cup
 Politiattest
 Sør Vestcup


Oppdatert startliste

Startliste NM / NC Bakkeløp 16 og 17 august NMK Konsmo
Klasse 1 
100 Trond W.  Marthinsen Citroen NMK Larvik
102 Asgeir Taraldsen Renault NMK Melhus
103 Erik Chr. Flaten Volkswagen NMK Drammen
106 Svein G Nielsen Peugeot KAK Kristiansand AutomobilKlubb
123 Preben Myklebust Opel NMK Egersund
126 Martin Kjær Honda NMK Larvik
150 Christian Sandmo Volkswagen KNA Drammen
Klasse 2      
206 Steinar Stokke Mazda NMK Bergen
209 Johny Sandmo Opel KNA Drammen
219 Atle Vik Mazda KAK Kristiansand AutomobilKlubb
236 Fredrik Ågedal Mazda NMK Konsmo
Klasse 3      
301 Stian  Haugan Citroen KNA Telemark
304 Hans-Jøran Østreng BMW NMK Trøgstad
305 Bjørn Magne Moland Enge Citroen NMK Vikedal
316 Henrik Paulsen Citroen NAF Motorsport Gjøvik
342 Knut Endre Ringhagen BMW NMK Vikedal
347 Kim Åvar Meland Volvo NMK Konsmo
350 Olav  Fredriksen Volvo KNA Eiker
355 Jan Mydland BMW NMK Kvinesdal
Klasse 4      
401 Cato Brynildsen BMW NMK Gardermoen
408 Geir Amdal Opel KAK Kristiansand AutomobilKlubb Lørdag
409 Pål Try Volvo KAK Kristiansand AutomobilKlubb Lørdag
410 Kenneth Trysnes Ford KAK Kristiansand AutomobilKlubb
411 Søren Snartemo BMW NMK Konsmo
412 Sondre  Egeland Volvo NMK Konsmo
413 Petter von Zernichow Olsen BMW NMK Konsmo
414 Vidar Nordbø Volvo KAK Kristiansand AutomobilKlubb
415 Rune Kittelsen Volvo KAK Kristiansand AutomobilKlubb Søndag
416 Magne  Svardal Volkswagen NMK Konsmo
417 Endre olsen Volvo NMK Konsmo
418 Atle Skuland Opel NMK Konsmo Lørdag
419 Rune Skuland Opel NMK Konsmo Søndag
421 Chriss Toni Johnsen Peugeot NMK Tønsberg
432 Tom Kristian Lien Volvo NMK Modum og Sigdal
470 Kai  Tønnesland Volvo KAK Kristiansand AutomobilKlubb
Klasse 5      
500 Anders Grøndal Subaru NAF Motorsport Asker og Bærum
502 Frank Sørhaug Subaru NMK Aurskog - Høland
504 Tommy Transeth Subaru NMK Tønsberg
505 Stein Grøndal Subaru NAF Motorsport Asker og Bærum
510 Svein Frustøl Ford KAK Kristiansand AutomobilKlubb
520 Morten  Bermingrud Mitsubishi KNA Eiker
521 Ole K Buene Mitsubishi KAK Kristiansand AutomobilKlubb
555 Arnt Gustav  Olsen Subaru NAF Motorsport Asker og Bærum
Klasse 1 Rcn       
602 Agnar Bakken Volvo NMK Valdres
603 Bjørn  Modalen Volvo NMK Hønefoss
605 Robin Slåttekjær Ford NMK Grenland
606 Svein Brekke Ford NMK Kongsberg
608 Kjetil Deinboll Mazda NMK Nore og Uvdal
610 Joachim Braathen Volvo NMK Bergen
636 Sigbjørn Hannisdal Volvo KNA Bergen
638 Vegard  Gjellum Volkswagen NMK Modum og Sigdal
668 Andreas  Tveter Nilsen Volvo NAF Motorsport Sarpsborg
Klasse 2 Rcn      
705 Kjetil Grøterud Volvo NMK Modum og Sigdal
715 Øyvind  Hoff Volvo NMK Nore og Uvdal
720 Kjell Arne Myhre Volvo NMK Hønefoss
739 Lars Jostein Lund Volvo NMK Modum og Sigdal
743 Bjørn Maurtvedt Opel KNA Modum og Ringerike
776 Stig Tore Lian BMW NMK Jørpeland
777 Ørjan Lutsi Volvo NMK Jørpeland
779 Lars Bjørn Andreassen Volvo NMK Birkeland
780 Esben Ustad Ford Naf aust-agder
Gjesteklasse      
1 Rino Johannessen Ford NMK Konsmo
2 Håvard Fuglestveit Ford NMK Konsmo

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF