Hovedsiden
 Bilder
 Banen
 Styret/Komiteer
 Påmelding
 Kontakt info
 Linker
 Årskontroll
 Treninger
 Løp
 Funksjonærer
 Arkiv 06
 Arkiv 07
 Arkiv 08
 Arkiv 09
 Arkiv 10
 Arkiv 11
 Arkiv 12
 Arkiv 13
 Arkiv 14
 Arkiv 15
 Arkiv 2016
 Arkiv 2017
 Adelskalender
 Grasrotandelen
 Kongen og Knekten
 Bli Medlem
 Overnatting
 Bilcross.no Cup
 Politiattest
 Sør Vestcup


Startliste oppdatert 31 mai kl.15.00

Klasse 1 Supernasjonal inntil 1600ccm
101 Trond Martinsen NMK Larvik VW Golf
102 Morten Fredriksen KNA Eiker Peugeot 106
103 Odd Ivar Jøranli NMK Fluberg Opel Corsa
107 Lasse T Andresen NMK Larvik VW Golf
115 Bjørn Ankersen KNA Vestfold
118 Erik B Hansen NMK Gardermoen Opel Corsa
138 Thommy Tesdal NMK Kvinesdal VW Golf
143 Anders Hansen KNA Varna VW Golf
Klasse 2 Supernasjonal 1600-2000ccm
201 Jonny Sandmoe NMK Drammen Opel Kadett
202 Ole Kristian Nøttveit NAF Nordhordaland Mazda RX 7
203 Atle Vik KAK Mazda RX 7
205 Tom Daniel Tånevik NMK Konsmo Peugeot 306
207 Ole Håbjørg NAF MSP Trøndelag BMW M3
208 Jan Gabrielsen KAK Mazda 323
209 Tor Erik Hermansen NMK Bergen Peugeot 206
210 Morten Majormoen NMK Drammen Ford Escort
215 Bjørn O Jøranli NMK Fluberg Suzuki
216 Cato Endresen NAF Nordhordaland Mazda RX 7
234  Jonny Josdal KAK BMW
Klasse 3 Supernasjonal over 2000ccm
301 Frode Holte NMK Konsmo Volvo S 40
302 Terje Morstad NMK Hadeland BMW E-46
303 Torleif Rafoss NMK Konsmo Volvo 940
304 Per A Jørgensen NAF N Vestfold Volvo S 40
306 Stian Haugan KNA Telemark Volvo S 40
307 Olav Fredriksen KNA Eiker Volvo 240 Evo
308 Ola Frøshaug NMK Trøgstad Volvo S 40
309 Hans Olav Opheim NAF MSP Trøndelag Volvo S 40
310 Geir Paulsen NAF Gjøvik Jr Merceds Benz
313 Knut Ove Børseth NAF MSP Trøndelag Volvo S 40
321 Henning Nyberg NMK Gardermoen Volvo S 40
324 Knut A Gulliksen NMK Modum & Sigdal Volvo S 40
326 Thomas Fjeld NMK Kvinesdal Volvo S 40
327 Tommy Nystuen NMK Elverum Volvo S 40
336 Ingar Stokkebekk NMK Aurskog/ Høland Volvo S 40
337 Jon Røisli NAF Gjøvik Jr Volvo 240 
338 Morten Klomsten NMK Melhus Volvo S 40
339 Øystein Verlo NMK Bergen Volvo 242
340 Stein Egil Jensen NMK Tønsberg Volvo S 40
341 Tom Einar Åserud NMK Hadeland Volvo S 40
356 Trond Arne Stavne NAF MSP Trøndelag Volvo S 40
359 Tommy Bakkerud KNA Bergen Subaru Impreza
Klasse 4 Rallybiler med 2 hjulstrekk
401 Cato Brynildsen NMK Gardermoen BMW M3
402 Sveinung T Mork KNA Telemark BMW M3
403 Ståle J Braset NAF MSP Steinkjær BMW M3
404 Tom Erik Hauger NMK Aurskog/ Høland Mazda RX 7
407 Jarle Lippert BMW M3
409 Svein G Nielsen KNA Stavanger Peugeot 306
415 Tommy Herregården NAF Msp Grenland BMW M3
429 Runar Thon NMK Trøgstad Honda Integra
434 Beint Gunnar Erland NMK Konsmo Ford Escort
435 Roy K Holmen NMK Konsmo Volvo
Lør 436 Hans K Sørensen NMK Konsmo Ford Escort
Søn 437 Arne Landsverk NMK Konsmo Ford Escort
438 Søren Snartemo NMK Konsmo Opel Kadett
439 Jan Helge Pettersen NMK Konsmo Opel Ascona
440 Kennet Trysnes KAK Honda Civic
441 Gaute Fuglestveit NMK Konsmo Merceds Benz
442 Olaf Sørli KAK Volvo 940
Klasse 5 Rallybiler gruppe N, 4 WD
508 Roar Knutsen NMK Aurskog/ Høland Subaru Impreza
Klasse 6 Rallybiler gruppe A, 4 WD, RC Div 1
602 Tom Heitmann NMK Alta Mitsubitshi Lancer
603 Svein G Mæland NMK Bø Ford Focus
607 Jarl Andre Hansen NMK Gardermoen Ford Escort
608 Lasse Boberg NMK Aurskog/ Høland Mitsubitshi Lancer
618 Dagfinn Rosseland KAK Mazda GTR
620 Thomas Kvam NAF Msp Grenland Subaru Impreza

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF