Hovedsiden
 Bilder
 Banen
 Styret/Komiteer
 Påmelding
 Kontakt info
 Linker
 Årskontroll
 Treninger
 Løp
 Funksjonærer
 Arkiv 06
 Arkiv 07
 Arkiv 08
 Arkiv 09
 Arkiv 10
 Arkiv 11
 Arkiv 12
 Arkiv 13
 Arkiv 14
 Arkiv 15
 Arkiv 2016
 Adelskalender
 Grasrotandelen
 Landsfinale
 Landsfinalen 2013
 Kongen og Knekten
 Bli Medlem
 Overnatting
 Bilcross.no Cup
 Politiattest
 Sør Vestcup
 Arkiv 2017


Resultater 3 nm runde i bakkeløp

NMK Konsmo NM Runde i Bakkeløp 03. Juni 2006
Resultat  
Klasse 1 Supernasjonal inntil 1600ccm  
  1. Omgang Prefinale   Finale  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Best før Finale Mellomtid Tid Beste Tid
107 Lasse T Andresen NMK Larvik 00:43,19 01:23,47 00:43,01 01:23,05 01:23,05 00:41,71 01:20,41 01:20,41
138 Thommy Tesdal NMK Kvinesdal 00:44,03 01:25,98 00:42,50 01:22,80 01:22,80 00:41,60 01:20,68 01:20,68
118 Erik B Hansen NMK Gardermoen 00:43,79 01:25,43 00:43,08 01:23,70 01:23,70 00:41,70 01:21,10 01:21,10
102 Morten Fredriksen KNA Eiker 00:44,70 01:26,25 00:43,24 01:24,07 01:24,07 00:42,83 01:22,59 01:22,59
103 Odd Ivar Jøranli NMK Fluberg 00:45,59 01:28,69 brutt 01:28,69 00:43,19 01:23,65 01:23,65
101 Trond Martinsen NMK Larvik 00:46,20 01:29,75 00:43,72 01:24,72 01:24,72 brutt 01:24,72
143 Anders Hansen KNA Varna 00:46,23 01:31,76 00:44,36 01:27,88 01:27,88 00:44,22 01:25,44 01:25,44
115 Bjørn Ankersen KNA Vestfold 00:48,09 01:36,77 00:46,87 01:31,37 01:31,37 00:45,02 01:28,52 01:28,52
Klasse 2 Supernasjonal 1600-2000ccm  
  1. Omgang Prefinale   Finale  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Best før Finale Mellomtid Tid Beste Tid
201 Jonny Sandmoe NMK Drammen 00:40,65 01:18,99 00:40,57 01:17,90 01:17,90 00:41,34 01:18,20 01:17,90
207 Ole Håbjørg NAF MSP Trøndelag 00:43,43 01:22,71 00:40,96 01:18,48 01:18,48 00:41,24 01:18,80 01:18,48
202 Ole Kristian Nøttveit NAF Nordhordaland 00:42,03 01:21,98 00:41,13 01:19,51 01:19,51 00:41,22 01:18,52 01:18,52
210 Morten Majormoen NMK Drammen 00:42,79 01:22,04 00:41,18 01:19,61 01:19,61 00:41,33 01:19,16 01:19,16
203 Atle Vik KAK 00:42,09 01:21,58 00:41,62 01:19,97 01:19,97 00:42,12 01:20,45 01:19,97
208 Jan Gabrielsen KAK 00:43,24 01:24,21 00:41,93 01:21,03 01:21,03 00:41,81 01:20,73 01:20,73
205 Tom Daniel Tånevik NMK Konsmo 00:42,47 01:22,54 00:41,91 01:21,49 01:21,49 00:41,99 01:20,88 01:20,88
209 Tor Erik Hermansen NMK Bergen 00:45,60 01:26,49 00:44,96 01:24,55 01:24,55 00:42,87 01:20,97 01:20,97
234  Jonny Josdal KAK 00:42,39 01:23,33 00:42,25 01:21,16 01:21,16 00:42,15 01:21,57 01:21,16
215 Bjørn O Jøranli NMK Fluberg 00:43,43 01:26,08 00:44,02 01:25,64 01:25,64 00:42,09 01:21,79 01:21,79
216 Cato Endresen NAF Nordhordaland 00:44,67 01:27,85 00:43,94 01:28,12 01:27,85      
  1. Omgang Prefinale   Finale  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Best før Finale Mellomtid Tid Beste Tid
307 Olav Fredriksen KNA Eiker 00:40,77 01:17,75 00:39,89 01:15,40 01:15,40 00:39,91 01:15,15 01:15,15
336 Ingar Stokkebekk NMK Aurskog/ Høland 00:42,36 01:20,10 00:40,98 01:16,92 01:16,92 00:40,32 01:16,27 01:16,27
301 Frode Holte NMK Konsmo 00:40,80 01:18,98 00:40,14 01:17,53 01:17,53 00:39,94 01:16,57 01:16,57
306 Stian Haugan KNA Telemark 00:41,22 01:18,35 00:40,39 01:17,51 01:17,51 00:39,75 01:16,82 01:16,82
327 Tommy Nystuen NMK Elverum 00:42,00 01:20,01 00:40,49 01:17,11 01:17,11 00:40,18 01:18,55 01:17,11
309 Hans Olav Opheim NAF MSP Trøndelag 00:41,60 01:21,02 00:40,56 01:18,73 01:18,73 00:40,03 01:17,21 01:17,21
304 Per A Jørgensen NAF N Vestfold 00:42,12 01:20,09 00:40,70 01:17,23 01:17,23 00:40,54 01:17,30 01:17,23
303 Torleif Rafoss NMK Konsmo 00:41,75 01:20,10 00:40,80 01:18,03 01:18,03 00:40,63 01:17,39 01:17,39
324 Knut A Gulliksen NMK Modum & Sigdal 00:42,27 01:21,17 00:40,75 01:18,06 01:18,06 00:40,82 01:18,60 01:18,06
326 Thomas Fjeld NMK Kvinesdal 00:42,97 01:22,40 00:41,04 01:18,57 01:18,57 00:41,84 01:18,64 01:18,57
321 Henning Nyberg NMK Gardermoen 00:42,36 01:21,48 00:41,60 01:19,15 01:19,15      
341 Tom Einar Åserud NMK Hadeland 00:42,93 01:21,40 00:41,49 01:19,44 01:19,44      
359 Tommy Bakkerud KNA Bergen 00:43,21 01:21,28 00:42,43 01:19,78 01:19,78      
313 Knut Ove Børseth NAF MSP Trøndelag 00:43,02 01:23,34 00:41,50 01:20,73 01:20,73      
308 Ola Frøshaug NMK Trøgstad 00:44,11 01:23,79 00:42,28 01:20,89 01:20,89      
337 Jon Røisli NAF Gjøvik Jr 00:43,20 01:23,79 00:42,05 01:21,16 01:21,16      
339 Øystein Verlo NMK Bergen 00:45,67 01:27,01 00:43,50 01:22,65 01:22,65      
340 Stein Egil Jensen NMK Tønsberg 00:43,87 01:25,22 00:43,42 01:23,60 01:23,60      
338 Morten Klomsten NMK Melhus 00:47,43 01:31,59 00:43,68 01:23,63 01:23,63      
310 Geir Paulsen NAF Gjøvik Jr brutt 00:41,03 brutt 00:00,00      
Klasse 4 Rallybiler med 2 hjulstrekk  
  1. Omgang Prefinale   Finale  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Best før Finale Mellomtid Tid Beste Tid
401 Cato Brynildsen NMK Gardermoen 00:42,97 01:21,46 00:41,70 01:18,94 01:18,94 00:41,22 01:17,60 01:17,60
404 Tom Erik Hauger NMK Aurskog/ Høland 00:43,26 01:21,82 00:42,31 01:20,47 01:20,47 00:41,46 01:18,85 01:18,85
438 Søren Snartemo NMK Konsmo 00:41,75 01:21,27 00:41,52 01:19,79 01:19,79 00:41,19 01:19,21 01:19,21
402 Sveinung T Mork KNA Telemark 00:42,37 01:21,69 00:41,87 01:19,93 01:19,93 00:41,81 01:19,31 01:19,31
429 Runar Thon NMK Trøgstad 00:43,27 01:23,38 00:42,01 01:20,77 01:20,77 00:42,09 01:20,81 01:20,77
403 Ståle J Braset NAF MSP Steinkjær 00:43,29 01:24,42 00:41,84 01:20,81 01:20,81 00:41,98 01:21,03 01:20,81
442 Olaf Sørli KAK 00:42,70 01:22,35 00:42,82 01:22,02 01:22,02 00:43,22 01:21,61 01:21,61
409 Svein G Nielsen KNA Stavanger 00:43,34 01:23,72 00:42,53 01:21,64 01:21,64 00:42,81 01:21,83 01:21,64
415 Tommy Herregården NAF Msp Grenland 00:44,69 59:59,59 00:42,85 01:22,77 01:22,77 00:42,92 01:22,96 01:22,77
434 Beint Gunnar Erland NMK Konsmo 00:44,47 01:25,87 00:44,55 01:24,00 01:24,00 00:44,11 01:23,75 01:23,75
440 Kennet Trysnes KAK 00:44,70 01:27,03 00:44,25 01:24,31 01:24,31      
435 Roy K Holmen NMK Konsmo 00:45,54 01:29,81 00:43,79 01:25,91 01:25,91      
436 Hans K Sørensen NMK Konsmo 00:45,03 01:28,28 00:44,18 01:26,14 01:26,14      
441 Gaute Fuglestveit NMK Konsmo 00:45,42 01:28,33 00:45,61 01:26,40 01:26,40      
439 Jan Helge Pettersen NMK Konsmo 00:47,35 01:32,54 00:45,58 01:27,74 01:27,74      
Klasse 6 Rallybiler gruppe A, 4 WD, RC Div 1  
  1. Omgang Prefinale   Finale  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Best før Finale Mellomtid Tid Beste Tid
620 Thomas Kvam NAF Msp Grenland 00:40,05 01:17,40 00:39,82 01:16,12 01:16,12 00:38,93 01:14,83 01:14,83
602 Tom Heitmann NMK Alta 00:41,13 01:19,76     01:19,76 00:40,02 01:16,44 01:16,44
608 Lasse Boberg NMK Aurskog/ Høland 00:40,99 01:19,37 00:40,44 01:18,22 01:18,22 00:39,97 01:17,24 01:17,24
618 Dagfinn Rosseland KAK 00:40,74 01:18,46 00:42,34 01:19,64 01:18,46 00:40,15 01:17,53 01:17,53
603 Svein G Mæland NMK Bø 00:42,42 01:21,96 00:41,34 01:19,09 01:19,09 00:41,41 01:19,22 01:19,09
607 Jarl Andre Hansen NMK Gardermoen 00:40,58 01:32,01 00:46,21 01:28,65 01:28,65 00:45,42 01:26,76 01:26,76
NMK Konsmo NM Runde i Bakkeløp 03. Juni 2006
Resultat  
Klasse 5 Rallybiler gruppe N, 4 WD  
  1. Omgang Prefinale   Finale  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Best før Finale Mellomtid Tid Beste Tid
508 Roar Knutsen NMK Aurskog/ Høland 00:42,93 01:23,30 00:41,46 01:20,66 01:20,66 00:41,12 01:19,46 01:19,46

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF