Hovedsiden
 Bilder
 Banen
 Styret/Komiteer
 Påmelding
 Kontakt info
 Linker
 Årskontroll
 Treninger
 Løp
 Funksjonærer
 Arkiv 06
 Arkiv 07
 Arkiv 08
 Arkiv 09
 Arkiv 10
 Arkiv 11
 Arkiv 12
 Arkiv 13
 Arkiv 14
 Arkiv 15
 Arkiv 2016
 Arkiv 2017
 Adelskalender
 Grasrotandelen
 Kongen og Knekten
 Bli Medlem
 Overnatting
 Bilcross.no Cup
 Politiattest
 Sør Vestcup


Resultatliste Nc og NMK Mesterskap Rcn

  Resultatliste Rallycross Nasjonal over 2,4  
Finale Nr:  Navn Klubb Tidskvall. Tid 1. omg Poeng Tid 2. omg Poeng Tid 3. omg Poeng Sum poeng
1 80 Ørjan Lutsi NAF MS Gjesdal 00:33,55 - alt. Spor 99 02:22,74 2 02:20,12 1 3
2 89 Tor Henning Tisland NMK Konsmo 00:33,96 02:22,34 1 02:23,45 3 02:21,01 2 3
3 82 Stig Pedersen NMK Larvik 00:35,01 02:31,19 13 02:24,50 4 02:24,98 5 9
4 75 Tor Steinar Lauvdal NMK Konsmo 00:34,82 02:23,22 3 02:22,51 1 02:25,58 6 4
5 88 Steinar Stokke NMK Bergen 00:34,88 02:26,12 7 02:25,45 8 02:25,77 7 14
6 76 Petter Brauten NMK Rana 00:34,77 02:24,17 5 02:24,55 5 02:22,73 3 8
7 85 Per Kristian Doksrød NMK Grenland 00:35,52 02:30,24 11 02:24,81 6 02:24,08 4 10
8 73 Ove Halvorsen NMK Gardermoen 00:35,64 02:27,53 8 02:29,83 12 02:31,30 12 20
9 84 Asbjørn Tolvsen KAK 00:33,34 02:29,01 9 02:27,89 9 Brutt 99 18
10 81 Tom Larsen KAK 00:34,37 02:23,87 4 02:25,40 7 Brutt 99 11
11 77 Bjørn Ødegård NMK Ringsaker 00:00,00 02:24,85 6 02:31,26 13 02:29,74 10 16
12 70 Frode Brastad NMK Drammen 00:35,56 02:29,67 10 02:28,29 10 02:28,91 9 19
13 90 Morten Josdal NMK Kvinesdal 00:35,38 03:06,77 17 02:32,35 14 02:27,97 8 22
14 83 Kristian Farmen NMK Hønefoss 00:35,88 02:32,49 14 02:28,32 11 02:31,08 11 22
15 74 Hans Jøran Østreng NMK Aurskog & Høland 00:34,16 02:22,91 2 Brutt 99 Brutt 99 101
16 78 Jon Eirik Trangsrud KNA Solør 00:35,31 02:31,01 12 Brutt 99 Brutt 99 111
17 79 Håkon G Nilsen NAF MS Gjesdal 00:33,29 Brutt 99 02:37,34 15 Brutt 99 114
18 91 Geir H Skeie NMK Vikedal 00:36,96 02:50,54 15 Brutt 99 Brutt 99 114
19 87 Henning Næss NMK Tønsberg 00:37,33 02:52,30 16 Brutt 99 - alt. Spor 99 115
20 86 Steinar Johannenssen NMK Drammen 00:35,20 Brutt 99 Brutt 99 Brutt 99 198
21 71 Rune Refsland NMK Egersund 00:00,00 Brutt 99 Brutt 99 Brutt 99 198
  Resultatliste Rallycross Nasjonal under 2,4  
Finale Nr:  Navn Klubb Tidskvall. Tid 1. omg Poeng Tid 2. omg Poeng Tid 3. omg Poeng Sum poeng
1 01 Hans Kristian Strandbråten NMK Modum og Sigdal 00:34,34 02:22,66 2 02:20,26 1 02:21,57 1 2
2 08 Cato Andersen NMK Konsmo 00:34,95 02:21,60 1 02:23,60 4 02:31,18 10 5
3 09 Frode Leirhol NMK Valdres 00:35,03 02:23,80 3 02:23,32 3 02:25,77 3 6
4 31 Rune Lutsi NMK Vikedal 00:34,97 02:25,03 4 02:24,22 5 02:28,62 7 9
5 21 Vegard Åslund NMK Fluberg 00:37,17 02:29,69 9 02:28,83 11 02:26,63 4 13
6 37 Kai Roger Lund KNA Halden 00:34,63 02:32,75 12 02:20,58 2 02:22,47 2 4
7 16 Jarl Tore Johansen NMK Rana 00:34,20 02:28,24 7 02:24,37 7 02:29,58 9 14
8 14 Per Ole Kolterud NMK Fluberg 00:35,68 02:29,99 11 02:24,23 6 02:26,75 5 11
9 22 Oddbjørn Bjørnestad NMK Kvinesdal 00:34,41 02:25,22 5 02:26,98 9 Brutt 99 14
10 03 Morten Madsen Moe NMK Trøgstad 00:35,33 02:28,08 6 02:25,87 8 02:29,04 8 14
11 28 Atle Aamodt NMK Trøgstad 00:35,49 02:38,40 22 02:28,69 10 02:27,92 6 16
12 30 Sigmund Lutsi NMK Vikedal 00:36,84 02:33,84 14 02:33,57 16 02:33,00 13 27
13 40 Kjell A Hansen KNA I/ø Østfold 00:35,65 02:28,49 8 02:29,94 12 02:32,66 11 19
14 41 Jan R Sigfridstad KNA Solør 00:35,55 02:33,97 15 02:31,68 14 Brutt 99 29
15 10 Arne Øihaugen NMK Sør-Gudbrandsdal 00:37,39 02:34,46 16 02:33,41 15 02:45,99 18 31
16 15 Richard Weydahl NMK Trøgstad 00:36,65 02:35,09 19 02:30,76 13 Brutt 99 32
17 26 Rune Hansen NMK Gardermoen 00:35,62 02:35,80 20 02:34,09 18 02:33,28 14 32
18 27 Sven Inge Heum NMK Tønsberg 00:36,99 02:37,84 21 02:44,67 25 02:32,67 12 33
19 04 Sindre Weydahl NMK Trøgstad 00:36,63 02:33,15 13 02:35,70 20 Brutt 99 33
20 07 Lars B Andreassen KAK 00:36,68 02:34,95 18 02:39,79 24 02:36,22 16 34
21 20 Håkon Kjørkeiv NMK Konsmo 00:37,41 02:42,92 26 02:33,68 17 02:49,77 19 36
22 36 Stanley Ågedal NMK Kvinesdal 00:37,75 02:38,96 23 Brutt 99 02:33,80 15 38
23 34 Ivar Eliassen NMK Tønsberg 00:37,42 02:40,37 24 02:36,97 21 02:45,13 17 38
24 25 Rune Kadizolka NAF N Vestfold 00:38,00 02:34,94 17 02:39,11 23 Brutt 99 40
25 05 Roy Egil Fimland KNA Vestfold 00:37,38 02:47,01 29 02:34,32 19 Brutt 99 48
26 06 Frode Heum NMK Tønsberg 00:38,94 02:46,84 28 02:38,94 22 Brutt 99 50
27 24 Stian Søsæther NMK Egersund 00:35,29 02:29,80 10 Brutt 99 Brutt 99 109
28 29 Nils Kleven NMK Vikedal 00:39,66 02:41,29 25 Brutt 99 Brutt 99 124
29 18 Ulv Vigleik Digre NMK Larvik 00:37,39 02:45,70 27 Brutt 99 Brutt 99 126
30 17 Arne Turhus NMK Gol 00:35,22 Brutt 99 Brutt 99 Brutt 99 198
31 35 Ole Henrik Ulland NMK Kongsberg 00:37,29 Brutt 99 Brutt 99 Brutt 99 198
32 33 Ivar Heum NMK Tønsberg 00:00,00 Brutt 99 Brutt 99 Brutt 99 198

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF