Hovedsiden
 Bilder
 Banen
 Styret/Komiteer
 Påmelding
 Kontakt info
 Linker
 Årskontroll
 Treninger
 Løp
 Funksjonærer
 Arkiv 06
 Arkiv 07
 Arkiv 08
 Arkiv 09
 Arkiv 10
 Arkiv 11
 Arkiv 12
 Arkiv 13
 Arkiv 14
 Arkiv 15
 Arkiv 2016
 Adelskalender
 Grasrotandelen
 Landsfinale
 Landsfinalen 2013
 Kongen og Knekten
 Bli Medlem
 Overnatting
 Bilcross.no Cup
 Politiattest
 Sør Vestcup
 Arkiv 2017


Oppdatert startliste onsdag 30 mai kl.01

Startliste NM i bakkeløp 2 og 3 juni
Klasse 1
102 Thommy Tesdal NMK Kvinesdal VW Golf
103 Erik B Hansen NMK Gardermoen Opel Corsa
104 Morten Fredriksen KNA Eiker Peugeot 106
106 Anders Hansen KNA Varna VW Golf
107 Odd Ivar Jøranli NMK Fluberg Opel Corsa
115 Stian Ormestad NMK Tønsberg VW Golf
125 Paul Berg NMK Tønsberg VW Golf
131 Rune Stene Løvås NMK Modum og Sigdal Honda Civic
Klasse 2
202 Atle Vik KAK Mazda RX7
203 Ole Håbjørg NAF MSP Trøndelag BMW M3
205 Morten Majormoen NMK Drammen Ford Escort
209 Johny Sandmo NMK Drammen Opel kadett
212 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki
213 Arild Sandnes KNA Midt Norge Honda Civic
230 Rune Jøranli NMK Fluberg Opel Corsa
Klasse 3
302 Hans Olav Opheim NAF MSP Trøndelag Volvo s 40
303 Stian Haugan KNA Telemark Volvo s 40
304  Olav Fredriksen KNA Eiker Volvo 240
310 Henning Nyberg NMK Gardermoen Volvo s 40
313 Per A Jørgensen NAF N Vestfold Volvo s 40
315 Jon Røisli NAF Gjøvik Volvo 240
320 Camilla Antonsen NAF Øvre Østfold Skoda Fabia
321 Ola Frøshaug NMK Trøgstad Volvo s 40
323 Tom E Åserud NMK Hadeland Volvo s 40
324 Geir Paulsen NAF Gjøvik Mercedes
326 Knut A Gulliksen NMK Modum og Sigdal Volvo s 40
327 Trond Arne Stavne NAF MSP Trøndelag Volvo s 40
328 Stein Egil Jenssen NMK Tønsberg Volvo s 40
336 Tommy Bakkerud KNA Bergen Subaru Impreza
345 Asbjørn Tolvsen KAK Volvo
353 Ørjan Lutsi NAF Gjesdal Volvo s 40
Klasse 4
401 Cato Brynildsen NMK Gardermoen BMW M3
402 Tom E Hauger NMK Aurskog Høland Mazda RX7
403 Tommy Herregården NAF Msp Grenland BMW M3
404 Ståle Braset NAF Msp BMW M3
405 Runar Thon NMK Trøgstad Honda Integra
406 Sveinung T Mork KNA Telemark BMW M3
408 Søren Snartemo NMK Konsmo Opel Kadett
418 Knut Høistad NMK Aurskog Høland Opel kit Car
428 Pål Try KAK Renault Clio
429 Stein Svardal NMK Konsmo Mazda RX7
430 Hans K Sørensen NMK Konsmo Ford Escort
Klasse 5
501 Tom Heitmann NMK Tønsberg Mitsubitshi Lancer
503 Jorulf Aalberg KNA Eiker Frod Escort
504  Lasse Boberg NAF Oslo Mitsubitshi Lancer
507 Anders Grøndal NMK Drammen Subaru Impreza
508 Pelle Erland KAK Mitsubitshi Lancer
509 frode Aalberg KNA Eiker Mitsubitshi Lancer
515 Dagfinn Rosseland KAK Mazda 323
516 Thomas Kvam NAF Msp Grenland Subaru Impreza
Gjesteklasse
1 Knut Endre Ringhagen NMK Vikedal Volvo 142
2 Eirik Åsbøe NMK Vikedal BMW 323
3 Alf Buksholt NMK Konsmo VW Boble
4 Odd Gunnar Erland NMK Konsmo VW Boble
5 Ernst Atle Larsen NMK Konsmo VW Boble

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF