Hovedsiden
 Bilder
 Banen
 Styret/Komiteer
 Påmelding
 Kontakt info
 Linker
 Årskontroll
 Treninger
 Løp
 Funksjonærer
 Arkiv 06
 Arkiv 07
 Arkiv 08
 Arkiv 09
 Arkiv 10
 Arkiv 11
 Arkiv 12
 Arkiv 13
 Arkiv 14
 Arkiv 15
 Arkiv 2016
 Arkiv 2017
 Adelskalender
 Grasrotandelen
 Kongen og Knekten
 Bli Medlem
 Overnatting
 Bilcross.no Cup
 Politiattest
 Sør Vestcup


Resultatliste lørdag

NMK Konsmo Resultatser vice:
3. NM runde i bakkeløp Jostein Lun d
02.jun.07 tlf 7288092 3
--------------------------- ----------------- ------------- ------- ------------- ---------- ------------- -----------
ENDELIG RESULTATLISTE KLASS E 1 (S.nasj u/160 0)
kl. 14:49
--------------------------- ----------------- ------------- ------- ------------- ---------- ------------- -----------
Pl  St Innled. Pre-finale Finale Best tid
nr  nr  Navn Klubb Bilmerke min. sek. min. sek. min. sek. min. sek.
1  103 ERIK B HANSEN NMK Gardermoen Opel Corsa 1.23.60 1.22.78 1.20.44 1.20.44
2  102 THOMMY TESDAL NMK Kvinesdal VW Golf 1.22.35 1.23.39 1.20.67 1.20.67
3  107 ODD IVAR JØRANLI NMK Fluberg Opel Corsa 1.22.57 1.22.35 1.21.32 1.21.32
4  104 MORTEN FREDRIKSEN KNA Eiker Peugeot 106 1.22.82 1.23.62 1.21.89 1.21.89
5  106 ANDERS HANSEN KNA Varna VW Golf GTI 1.23.39 1.24.20 1.22.31 1.22.31
6  115 STIAN ORMESTAD NMK Tønsberg VW Golf 1.26.05 1.23.81 1.23.99 1.23.81
7  125 PAUL BERGH NMK Tønsberg VW Golf 1.30.72 1.27.62 1.25.61 1.25.61
8  131 RUNE STENE LØVAAS NMK Modum&Sigdal Honda Civic 1.53.20 1.43.54 1.41.13 1.41.13
ENDELIG RESULTATLISTE KLASS E 2 (S.nasj 1600- 2000)
--------------------------- ----------------- ------------- ------- ------------- ---------- ------------- -----------
Pl  St Innled. Pre-finale Finale Best tid
nr  nr  Navn Klubb Bilmerke min. sek. min. sek. min. sek. min. sek.
1  209 JOHNY SANDMO KNA Drammen Opel Kadett GS 1.18.89 1.18.32 Brutt 1.18.32
2  203 OLE HÅBJØRG NAF Trøndelag BMW M3 1.21.25 1.19.07 1.18.72 1.18.72
3  205 MORTEN MAJORMOEN NMK Drammen Ford Escort RS 1.20.48 1.19.83 1.19.58 1.19.58
4  212 BJØRN OLAV JØRANLI NMK Fluberg Suzuki 1.21.28 1.20.26 1.21.13 1.20.26
5  230 RUNE JØRANLI NMK Fluberg Opel Corsa 1.26.71 1.24.55 1.24.43 1.24.43
6  202 ATLE VIK KAK Mazda RX7 1.21.71 Brutt 1.27.20 1.27.20
ENDELIG RESULTATLISTE KLASS E 3 (S.nasj o/200 0)
--------------------------- ----------------- ------------- ------- ------------- ---------- ------------- -----------
Pl  St Innled. Pre-finale Finale Best tid
nr  nr  Navn Klubb Bilmerke min. sek. min. sek. min. sek. min. sek.
1  304 OLAV FREDRIKSEN KNA Eiker Volvo S40 E vo 1.16.68 1.15.14 1.14.64 1.14.64
2  313 PER A JØRGENSEN NAF N Vestfold Volvo S40 1.21.61 1.17.56 1.15.57 1.15.57
3  302 HANS OLAV OPHEIM NAF Trøndelag Volvo S40 1.21.07 1.16.20 1.15.60 1.15.60
4  310 HENNING NYBERG NMK Gardermoen Volvo S40 1.19.35 1.16.44 1.15.83 1.15.83
5  303 STIAN HAUGAN KNA Telemark Volvo S40 1 6V 1.19.59 1.17.33 1.15.91 1.15.91
6  315 JON RØISLI NAF Gjøvik Volvo 240 E vo 1.20.17 1.17.44 1.16.83 1.16.83
7  326 KNUT A GULLIKSEN NMK Modum&Sigdal Volvo S40 1 6V 1.19.62 1.18.05 1.17.74 1.17.74
8  328 STEIN EGIL JENSSEN NMK Tønsberg Volvo S40 1.19.92 1.17.75 1.18.02 1.17.75
9  321 OLA FRØSHAUG NMK Trøgstad Volvo 240 E 18 1.18.29 1.18.21 1.18.84 1.18.21
10  324 GEIR PAULSEN NAF Gjøvik jr MB C203 R16 1.17.29 Brutt Brutt
11  323 TOM E AASERUD NMK Hadeland Volvo S40 1.20.54 1.18.59 1.18.59
12  345 ASBJØRN TOLVSEN KAK Volvo 1.22.02 1.19.17 1.19.17
13  306 TORLEIF RAFOSS NMK Konsmo Volvo S40 1.19.69 1.27.94 1.19.69
14  327 TROND ARNE STAVNE NAF Trøndelag Volvo S40 1.21.90 1.20.41 1.20.41
ENDELIG RESULTATLISTE KLASS E 4 (Rally 2WD)
--------------------------- ----------------- ------------- ------- ------------- ---------- ------------- -----------
Pl  St Innled. Pre-finale Finale Best tid
nr  nr  Navn Klubb Bilmerke min. sek. min. sek. min. sek. min. sek.
1  429 STEIN SVARDAL NMK KONSMO Mazda RX7 1.19.52 1.17.55 1.15.72 1.15.72
2  401 CATO BRYNILDSEN NMK Gardermoen BMW M3 1.20.43 1.17.79 1.17.61 1.17.61
3  402 TOM ERIK HAUGER NMK Aurskog-Høla n Mazda RX7 1.19.54 1.18.80 1.17.78 1.17.78
4  408 SØREN SNARTEMO NMK Konsmo Opel Kadett 1.18.80 1.18.11 1.17.86 1.17.86
5  404 STÅLE J BRASETH NAF Steinkjer BMW M3 1.20.72 1.20.61 1.18.76 1.18.76
6  405 RUNAR THON NMK Trøgstad Honda Integ ra 1.23.34 1.21.08 1.19.15 1.19.15
7  403 TOMMY HERREGÅRDEN NAF Grenland BMW M3 1.21.98 1.21.55 1.19.58 1.19.58
8  418 KNUT HØISTAD NMK Aurskog-Høla n Opel Kit Ca r 1.25.52 1.25.49 1.22.05 1.22.05
9  431 ANDERS TØNNESLAND KAK Ford Fiesta 1.23.92 1.23.72 1.22.26 1.22.26
10  430 HANS K SØRENSEN NMK Konsmo Ford Escort 1.24.29 1.23.33 1.22.33 1.22.33
ENDELIG RESULTATLISTE KLASS E 5 (Rally A N WD ,RC1)
--------------------------- ----------------- ------------- ------- ------------- ---------- ------------- -----------
Pl  St Innled. Pre-finale Finale Best tid
nr  nr  Navn Klubb Bilmerke min. sek. min. sek. min. sek. min. sek.
1  516 THOMAS KVAM NAF Grenland Subaru Impr eza 1.29.81 1.13.31 01.11.2004 01.11.2004
2  507 ANDERS GRØNDAL NMK Drammen Subaru Impr eza 1.13.31 1.54.32 01.11.2013 01.11.2013
3  504 LASSE BOBERG NAF MS Oslo Mitsubishi Lan 1.16.05 1.16.80 1.13.67 1.13.67
4  508 PELLE ERLAND KAK Mitsubishi Lan 1.17.94 1.15.80 1.14.62 1.14.62
5  515 DAGFINN ROSSELAND KAK Mazda 323 1.19.67 1.15.23 1.15.84 1.15.23
6  501 TOM HEITMANN NMK Tønsberg Mitsubishi Lan 1.16.90 1.16.17 1.18.70 1.16.17
7  509 FRODE AALBERG KNA Eiker Mitsubishi Lan 1.20.08 1.19.50 1.17.96 1.17.96
8  503 JORULF AALBERG KNA Eiker Ford RS Cos wor 1.24.24 1.22.87 1.21.55 1.21.55
ENDELIG RESULTATLISTE KLASS E 6 (Gjesteklasse )
--------------------------- ----------------- ------------- ------- ------------- ---------- ------------- -----------
Pl  St Innled. Pre-finale Finale Best tid
nr  nr  Navn Klubb Bilmerke min. sek. min. sek. min. sek. min. sek.
1    5 ERNST ATLE LARSEN NMK Konsmo VW Boble 1.23.59 1.22.03 1.21.56 1.21.56
2    1 KNUT E RINGHAGEN NMK Vikedal Volvo 142 1.27.10 1.25.21 1.22.86 1.22.86
3    4 ODD GUNNAR ERLAND NMK Konsmo VW Boble Brutt Brutt Brutt

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF