Hovedsiden
 Bilder
 Banen
 Styret/Komiteer
 Påmelding
 Kontakt info
 Linker
 Årskontroll
 Treninger
 Løp
 Funksjonærer
 Arkiv 06
 Arkiv 07
 Arkiv 08
 Arkiv 09
 Arkiv 10
 Arkiv 11
 Arkiv 12
 Arkiv 13
 Arkiv 14
 Arkiv 15
 Arkiv 2016
 Adelskalender
 Grasrotandelen
 Landsfinale
 Landsfinalen 2013
 Kongen og Knekten
 Bli Medlem
 Overnatting
 Bilcross.no Cup
 Politiattest
 Sør Vestcup
 Arkiv 2017


Resultatliste søndag

NMK Kon smo Resultatservice:
4. NM r unde i bakkeløp Jostein Lund
3. juni 2007 tlf 72880923
--- ---- ------------------- ------------------- ------------------- ------------- --------- -------------------------
END ELIG RESULTATLISTE KLAS SE 1 (S.nasj u/1600 )
kl. 15:00 17
--- ---- ------------------- ------------------- ------------------- ------------- --------- ------------
Pl St 1.omgang 2.omgang Min tid
nr nr Navn Klubb Bilmerke min.sek. min.sek. min.sek.
1 102 THOMMY TESDAL NMK Kvinesdal VW Golf 1.19.96 1.18.92 1.18.92
2 107 ODD IVAR JØRANLI NMK Fluberg Opel Corsa 1.22.49 1.20.09 1.20.09
3 103 ERIK B HANSEN NMK Gardermoen Opel Corsa 1.22.73 1.20.11 1.20.11
4 115 STIAN ORMESTAD NMK Tønsberg VW Golf 1.24.20 1.21.25 1.21.25
5 104 MORTEN FREDRIKSEN KNA Eiker Peugeot 106 1.23.31 1.42.82 1.23.31
6 106 ANDERS HANSEN KNA Varna VW Golf GTI 1.23.51 Brutt 1.23.51
7 125 PAUL BERGH NMK Tønsberg VW Golf 1.32.50 1.26.39 1.26.39
8 131 RUNE STENE LØVAAS NMK Modum&Sigdal Honda Civic 1.40.47 1.41.05 1.40.47
END ELIG RESULTATLISTE KLAS SE 2 (S.nasj 1600-2 000)
--- ---- ------------------- ------------------- ------------------- ------------- --------- ------------
Pl St 1.omgang 2.omgang Min tid
nr nr Navn Klubb Bilmerke min.sek. min.sek. min.sek.
1 209 JOHNY SANDMO KNA Drammen Opel Kadett GS 1.18.80 1.15.58 1.15.58
2 205 MORTEN MAJORMOEN NMK Drammen Ford Escort RS 1.19.85 1.16.72 1.16.72
3 212 BJØRN OLAV JØRANLI NMK Fluberg Suzuki 1.21.53 1.17.41 1.17.41
4 203 OLE HÅBJØRG NAF Trøndelag BMW M3 1.20.93 1.17.95 1.17.95
5 202 ATLE VIK KAK Mazda RX7 1.21.17 1.18.78 1.18.78
6 230 RUNE JØRANLI NMK Fluberg Opel Corsa 1.25.30 1.20.60 1.20.60
END ELIG RESULTATLISTE KLAS SE 3 (S.nasj o/2000 )
--- ---- ------------------- ------------------- ------------------- ------------- --------- ------------
Pl St 1.omgang 2.omgang Min tid
nr nr Navn Klubb Bilmerke min.sek. min.sek. min.sek.
1 304 OLAV FREDRIKSEN KNA Eiker Volvo S40 Evo 1.15.92 01.12.1984 01.12.1984
2 302 HANS OLAV OPHEIM NAF Trøndelag Volvo S40 1.16.81 1.14.29 1.14.29
3 315 JON RØISLI NAF Gjøvik Volvo 240 Evo 1.16.77 1.15.03 1.15.03
4 323 TOM E AASERUD NMK Hadeland Volvo S40 1.16.52 1.15.39 1.15.39
5 303 STIAN HAUGAN KNA Telemark Volvo S40 16V 1.17.23 1.15.57 1.15.57
6 310 HENNING NYBERG NMK Gardermoen Volvo S40 1.17.55 1.15.65 1.15.65
7 324 GEIR PAULSEN NAF Gjøvik jr MB C203 R16 1.16.91 1.15.84 1.15.84
8 345 ASBJØRN TOLVSEN KAK Volvo 1.17.36 1.16.45 1.16.45
9 306 TORLEIF RAFOSS NMK Konsmo Volvo S40 1.17.45 1.16.69 1.16.69
10 326 KNUT A GULLIKSEN NMK Modum&Sigdal Volvo S40 16V 1.18.91 1.16.99 1.16.99
11 327 TROND ARNE STAVNE NAF Trøndelag Volvo S40 1.18.05 1.18.11 1.18.05
12 313 PER A JØRGENSEN NAF N Vestfold Volvo S40 1.18.20 1.18.24 1.18.20
13 328 STEIN EGIL JENSSEN NMK Tønsberg Volvo S40 1.18.91 1.19.44 1.18.91
END ELIG RESULTATLISTE KLAS SE 4 (Rally 2WD)
--- ---- ------------------- ------------------- ------------------- ------------- --------- ------------
Pl St 1.omgang 2.omgang Min tid
nr nr Navn Klubb Bilmerke min.sek. min.sek. min.sek.
1 429 STEIN SVARDAL NMK KONSMO Mazda RX7 1.16.46 1.15.75 1.15.75
2 401 CATO BRYNILDSEN NMK Gardermoen BMW M3 1.18.16 1.16.21 1.16.21
3 402 TOM ERIK HAUGER NMK Aurskog-Hølan Mazda RX7 1.18.53 1.16.61 1.16.61
4 408 SØREN SNARTEMO NMK Konsmo Opel Kadett 1.17.15 1.16.72 1.16.72
5 404 STÅLE J BRASETH NAF Steinkjer BMW M3 1.22.60 1.18.02 1.18.02
6 403 TOMMY HERREGÅRDEN NAF Grenland BMW M3 1.19.21 1.20.17 1.19.21
7 418 KNUT HØISTAD NMK Aurskog-Hølan Opel Kit Car 1.21.48 1.19.89 1.19.89
8 430 HANS K SØRENSEN NMK Konsmo Ford Escort 1.23.65 1.21.90 1.21.90
9 405 RUNAR THON NMK Trøgstad Honda Integra Brutt Brutt
END ELIG RESULTATLISTE KLAS SE 5 (Rally A N WD, RC1)
--- ---- ------------------- ------------------- ------------------- ------------- --------- ------------
Pl St 1.omgang 2.omgang Min tid
nr nr Navn Klubb Bilmerke min.sek. min.sek. min.sek.
1 507 ANDERS GRØNDAL NMK Drammen Subaru Impreza 01.12.2009 01.09.2021 01.09.2021
2 501 TOM HEITMANN NMK Tønsberg Mitsubishi Lan 1.14.65 01.11.1930 01.11.1930
3 516 THOMAS KVAM NAF Grenland Subaru Impreza 01.11.1976 01.11.1962 01.11.1962
4 504 LASSE BOBERG NAF MS Oslo Mitsubishi Lan 1.23.30 01.12.1953 01.12.1953
5 508 PELLE ERLAND KAK Mitsubishi Lan 1.15.16 01.12.1996 01.12.1996
6 515 DAGFINN ROSSELAND KAK Mazda 323 1.14.85 1.13.34 1.13.34
7 509 FRODE AALBERG KNA Eiker Mitsubishi Lan 1.22.70 1.17.04 1.17.04
8 503 JORULF AALBERG KNA Eiker Ford RS Coswor 1.23.00 1.22.92 1.22.92
END ELIG RESULTATLISTE KLAS SE 6 (Gjesteklasse)
--- ---- ------------------- ------------------- ------------------- ------------- --------- ------------
Pl St 1.omgang 2.omgang Min tid
nr nr Navn Klubb Bilmerke min.sek. min.sek. min.sek.
1 5 ERNST ATLE LARSEN NMK Konsmo VW Boble 1.21.17 1.19.36 1.19.36
2 6 TOR STEINAR LAUVDA L NMK Konsmo VW Boble Brutt Brutt


[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF