Resultater 4 Nm runde i bakkeløp

NMK Konsmo NM Runde i Bakkeløp 04. Juni 2006
Resultat liste  
Klasse 1 Supernasjonal inntil 1600ccm  
  Innledende 2. Omgang  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Beste Tid
138 Thommy Tesdal NMK Kvinesdal 00:42,24 01:22,93 00:41,03 01:19,29 01:19,29
118 Erik B Hansen NMK Gardermoen 00:42,56 01:23,05 00:40,74 01:19,39 01:19,39
102 Morten Fredriksen KNA Eiker 00:42,57 01:22,74 00:41,69 01:19,72 01:19,72
107 Lasse T Andresen NMK Larvik 00:42,49 01:22,99 00:42,20 01:21,44 01:21,44
103 Odd Ivar Jøranli NMK Fluberg 00:44,10 01:25,93 00:41,88 01:21,68 01:21,68
143 Anders Hansen KNA Varna 00:42,59 01:23,57 Brutt   01:23,57
101 Trond Martinsen NMK Larvik 00:44,38 01:25,26 00:44,30 01:24,99 01:24,99
115 Bjørn Ankersen KNA Vestfold 00:46,27 01:31,42 00:44,48 01:25,45 01:25,45
Klasse 2 Supernasjonal 1600-2000ccm  
  Innledende 2. Omgang  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Beste Tid
201 Jonny Sandmoe NMK Drammen 00:40,47 01:18,28 00:39,74 01:15,48 01:15,48
202 Ole Kristian Nøttveit NAF Nordhordaland 00:43,63 01:22,96 00:40,38 01:16,10 01:16,10
203 Atle Vik KAK 00:42,04 01:20,22 00:40,78 01:17,74 01:17,74
207 Ole Håbjørg NAF MSP Trøndelag 00:41,79 01:20,29 00:40,54 01:17,78 01:17,78
205 Tom Daniel Tånevik NMK Konsmo 00:42,54 01:21,69 00:40,93 01:18,33 01:18,33
210 Morten Majormoen NMK Drammen 00:42,39 01:22,51 00:41,34 01:18,41 01:18,41
209 Tor Erik Hermansen NMK Bergen 00:43,97 01:23,30 00:41,81 01:19,36 01:19,36
215 Bjørn O Jøranli NMK Fluberg 00:42,70 01:23,64 00:41,46 01:19,75 01:19,75
208 Jan Gabrielsen KAK 00:43,02 01:22,52 00:42,17 01:20,36 01:20,36
216 Cato Endresen NAF Nordhordaland 00:44,18 01:26,09 00:42,23 01:21,36 01:21,36
Klasse 3 Supernasjonal over 2000ccm  
  Innledende 2. Omgang  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Beste Tid
301 Frode Holte NMK Konsmo 00:40,07 01:16,78 00:39,25 01:14,67 01:14,67
306 Stian Haugan KNA Telemark 00:40,03 01:16,29 00:39,65 01:14,76 01:14,76
336 Ingar Stokkebekk NMK Aurskog/ Høland 00:41,41 01:18,77 00:39,72 01:15,03 01:15,03
307 Olav Fredriksen KNA Eiker 00:40,40 01:17,34 00:39,56 01:15,11 01:15,11
326 Thomas Fjeld NMK Kvinesdal 00:41,30 01:18,34 00:39,53 01:15,28 01:15,28
304 Per A Jørgensen NAF N Vestfold 00:40,97 01:18,41 00:39,54 01:15,44 01:15,44
321 Henning Nyberg NMK Gardermoen 00:41,30 01:18,42 00:40,02 01:16,01 01:16,01
337 Jon Røisli NAF Gjøvik Jr 00:40,70 01:17,80 00:39,76 01:16,05 01:16,05
324 Knut A Gulliksen NMK Modum & Sigdal 00:41,35 01:19,91 00:40,36 01:16,97 01:16,97
341 Tom Einar Åserud NMK Hadeland 00:40,87 01:19,07 00:40,50 01:17,22 01:17,22
327 Tommy Nystuen NMK Elverum 00:40,92 01:18,60 00:39,80 01:17,32 01:17,32
303 Torleif Rafoss NMK Konsmo 00:40,83 01:17,98 00:40,03 01:18,40 01:17,98
313 Knut Ove Børseth NAF MSP Trøndelag 00:42,09 01:20,89 00:40,95 01:18,05 01:18,05
359 Tommy Bakkerud KNA Bergen 00:44,99 01:19,96 00:40,30 01:18,22 01:18,22
309 Hans Olav Opheim NAF MSP Trøndelag 00:40,64 01:18,24 Brutt   01:18,24
340 Stein Egil Jensen NMK Tønsberg 00:42,38 01:22,18 00:41,44 01:20,20 01:20,20
338 Morten Klomsten NMK Melhus 00:45,43 01:25,73 00:42,49 01:20,37 01:20,37
308 Ola Frøshaug NMK Trøgstad 00:42,07 01:20,60 01:03,03 01:42,19 01:20,60
339 Øystein Verlo NMK Bergen 00:48,96 01:29,06 00:42,58 01:20,78 01:20,78
Klasse 4 Rallybiler med 2 hjulstrekk  
  Innledende 2. Omgang  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Beste Tid
404 Tom Erik Hauger NMK Aurskog/ Høland 00:41,30 01:17,74 00:40,52 01:17,06 01:17,06
438 Søren Snartemo NMK Konsmo 00:41,10 01:19,27 00:39,78 01:17,07 01:17,07
401 Cato Brynildsen NMK Gardermoen 00:40,75 01:17,40 00:41,16 01:17,33 01:17,33
402 Sveinung T Mork KNA Telemark 00:41,51 01:19,37 00:41,17 01:17,98 01:17,98
429 Runar Thon NMK Trøgstad 00:41,80 01:21,05 00:40,78 01:18,47 01:18,47
409 Svein G Nielsen KNA Stavanger 00:42,11 01:20,44 00:41,26 01:19,00 01:19,00
403 Ståle J Braset NAF MSP Steinkjær 00:41,22 01:19,22 00:41,00 01:19,89 01:19,22
442 Olaf Sørli KAK 00:43,11 01:23,05 00:41,90 01:19,76 01:19,76
415 Tommy Herregården NAF Msp Grenland 00:42,65 01:21,94 00:42,26 01:20,99 01:20,99
434 Beint Gunnar Erland NMK Konsmo 00:43,95 01:23,86 00:43,16 01:22,60 01:22,60
441 Gaute Fuglestveit NMK Konsmo 00:45,16 01:26,41 00:43,60 01:23,43 01:23,43
435 Roy K Holmen NMK Konsmo 00:43,96 01:24,47 00:43,81 01:24,09 01:24,09
439 Jan Helge Pettersen NMK Konsmo 00:46,64 01:27,74 00:45,17 01:26,10 01:26,10
437 Arne Landsverk NMK Konsmo 00:46,26 01:30,48 00:44,20 01:26,73 01:26,73
Klasse 5 Rallybiler gruppe N, 4 WD  
  Innledende 2. Omgang  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Beste Tid
508 Roar Knutsen NMK Aurskog/ Høland 00:41,09 01:19,10 00:39,98 01:17,00 01:17,00
NMK Konsmo NM Runde i Bakkeløp 04. Juni 2006
Resultat liste  
Klasse 6 Rallybiler gruppe A, 4 WD, RC Div 1  
  Innledende 2. Omgang  
Nr    Navn Klubb Mellomtid Tid Mellomtid Tid Beste Tid
620 Thomas Kvam NAF Msp Grenland 00:38,32 01:14,25 00:38,08 01:13,32 01:13,32
602 Tom Heitmann NMK Alta 00:39,52 01:15,38 00:38,61 01:13,49 01:13,49
603 Svein G Mæland NMK Bø 00:39,50 01:15,74 00:39,24 01:14,64 01:14,64
618 Dagfinn Rosseland KAK 00:40,28 01:16,97 Brutt   01:16,97
607 Jarl Andre Hansen NMK Gardermoen 00:45,60 01:29,35 00:47,76 01:30,86 01:29,35
608 Lasse Boberg NMK Aurskog/ Høland 01:01,45 01:50,33 Brutt   01:50,33
[Tilbake]

 CMS by Makeweb.no